Jak Najít Zboží?

Tato příručka popisuje jak najít obchod který má zboží na prodej které hledáte.
Předměty na Prodej
  • Seznam Obchodů - Na této stránce je seznam všech obchodů na BrickLink a také můžete prohlížet předměty na prodej podle katerogie. Kliknutím na obchod se octnete v obchodě. Číslo vedle obchodu znamená počet předmětů na prodej v obchodě. "I" před jménem obchodu označuje jestli obchod funguje mezinárodně.

  • Najít Obchody - Najděte obchody které mají předměty které hledáte podle kriteríí které zadáte. Potom co zadáte kriteria, octnete se na stránce která vám ukáže obchody ve kterých předměty jsou. Kliknutím na obchod se octnete v obchodě s předmětem na prodej.

  • Vyhledávání Předmětů na Prodej - Zadejte svá kriteria. Můžete také vyhledávat předměty na prodej prostřednictvím vyhledávacího okna nahoře na každé stránce. Potom co něco vyhledáte se octnete na stránce výsledků vyhledávání. Kliknutím na "Go Buy It" ikonu se octnete v obchodě s předmětem na prodej.

  • Nové Předměty na Prodej - Kliknutím na "new items for sale" odkaz pod vyhledávacím oknem nahoře na každé stránce se octnete na stránce kalendáře kde si můžete prohlížet předměty na prodej podle zadaného dne.
Katalog
  • Katalog - Katalog je manuál všech vydaných LEGO produktů. Některé předměty v katalogu nemusí být na prodej a některé předměty na prodej nemusí být v katalogu. Na hlavní stránce katalogu můžete vyhledávat nebo prohlížet předměty podle kategorie. Když dostanete více nez 1 výsledek vyhledáváním nebo prohlížením v katalogu, octnete se na stránce výsledků. Kliknutím na číslo předmětu se octnete na detailní stránce předmětu v katalogu. Na detailní stránce v "Current Inventory" sekci klikněte na odkazy a uvidíte předměty na prodej. Detailní stránka předmětů také rozepisuje předměty na prodej podle barev.

  • Inventáře Stavebnic - BrickLink má informace ze kterých dílů a figurek se skládá stavebnice což vám umožňuje zadat číslo stavebnice a vidět které díly nebo figurky stavebnice obsahuje. Toto umožňuje najít přesně díl nebo figurku které hledáte. Na hlavní stránce katalogu zadejte číslo stavebnice ve vyhledávacím okně a octnete se na stránce stavebnice. Kliknutím na Inv odkaz nahoře napravo se octnete na inventáři stavebnice a uvidíte díly a figurky které stavebnice obsahuje. Když stavebnice nemá Inv odkaz tak inventář stavebnice ještě není k dispozici.

    Pozor - Ne každá stavebnice má k dispozici inventář. Inventář musí být nejprve zadán do systému uživateli BrickLink. Vy také můžete prispět k této snaze. Pro více informací jak přidat inventář do katalogu navštivte Add Inventory (přidat inventář) stránku.

Listina Přání
Když máte dlouhý seznam předmětů které hledáte a chcete koupit od co nejméně obchodů, můžete si je přidat do vašeho Wanted List. Stránka My Wanted Items By Shop vám ukáže obchody které mají nejvíce předmětů na vašem seznamu.