Neoficiální Nápověda v Jiných Jazycích: Nápověda Česky / Centrum Nápovědy: Katalog Inventáře

Ověřit Přesnost Inventáře Stavebnice

Ověřit Přesnost Inventáře Stavebnice

Není zaručeno že je inventář stavebnic na BrickLink 100% přesný potom co je schválen protože nikdo nevlastní všechny stavebnice které byly kdy vydány. Aby byly inventáře co nejpřesnější, BrickLink má ověřující systém kde uživatelé můžou ověřit že je inventář přesný.
Kdo Může Ověřit Přesnost Inventáře
Musíte být registrovaný Ověřitel Inventářů
Jak se Stát Ověřitelem Inventářů
Status Ověřitele Inventářů je udělen Administrátorem Inventářů uživatelům kteří nejprve přidají hodně přesných inventářů do katalogu a/nebo přesně změní hodně předmětů v existujících inventářích když o to zažádají. Aby jste se mohli stát ověřitelem, Kontaktujte Adminstrátora Inventářů. Status ověřitele inventářů může být uživateli odebrán když se najde nadměrný počet chyb v inventářích potom co jej uživatel ověřil. Můžete také vidět Seznam Všech Ověřitelů Inventářů.
Jak Ověřit Přesnost Inventáře
Kliknutím na odkaz dole na stránce inventáře se octnete na stránce kde můžete inventář ověřit. Je několik kroků které musíte udělat k ověření inventáře:
  1. Musíte mít status ověřitele inventářů.
  2. Ověřit že je inventář stavebnice přesný.
  3. Když najdete chybu v inventáři, podejte Žádost Změnit Inventář.
  4. Počkejte až se žádost schválí Administrátorem Inventářů
  5. Když je všechno přesné, ověřte přesnost inventáře kliknutím na "Confirm Accuracy of this Inventory" knoflík na stránce kde se může inventář ověřit. Vaše uživatelské jméno bude ukázáno dole na stránce inventáře označující že jste ověřili přesnost inventáře.
Jak Vědět že je Inventář Ověřen
Dole na stránce inventáře pod kreditem označující kdo zadal inventář do katalogu jsou zobrazeny uživatelská jména uživatelů kteří inventář ověřili společně s datem kdy byl inventář ověřen.
Pravidla a Směrnice
  1. Jen inventáře stavebnic můžou být ověřeny (ne invetáře figurek atd.)
  2. Nemůžete ověřit přesnost inventáře který jste sám zadal do katalogu.
  3. Není limit kolik uživatelů může ověřit inventář.
  4. Nemusíte vlastnit kopii stavebnice ale místo toho můžete ověřit inventář z manuálu, obrázku na krabici, atd. Zadejte zdroj ze kterého jste inventář ověřili.