Neoficiální Nápověda v Jiných Jazycích: Nápověda Česky / Centrum Nápovědy: Příručka Pro Nové Uživatele

Jak Přidat Předmět do Nákupního Vozíku?

Jak Přidat Předmět do Nákupního Vozíku?

Existuje několik druhů předmetů na prodej a každý má své speciální atributy. Následující vysvětluje všechny typy předmetů na prodej a jak je koupit. Navštivte Jak Nakupovat? nápovědu pro více detailů o obchodě a pokyny jak zadat objednávku.
Základní Předmět

Kvantita tohoto předmětu je 150. Kvantita 1 předmětu stojí $0.30. Zadejte kvantitu předmětu a kliknutím na "Add Selected Items to Shopping Cart" knoflík přidáte předměty u kterých jste zadal kvantitu do nákupního vozíku.

Hromadná Kvantita

Předměty s hromadnou kvantitou jsou označeny s (x{hromadná kvantita}) vedle kvantity předmětu. Číslo v závorkách označuje hromadnou kvantitu. Prodavač vyžaduje aby jste koupil předmět násobkem hromadné kvantity. V tomto příkladě prodavač umožňuje koupit předmět násobkem 50 takže můžete koupit 50 nebo 100 ale ne 13, 25 atd. Když je kvantita nižší než hromadná kvantita například 20 (x50), můžete koupit zbytek (kvantitu 20).

Předmět ve Slevě

Tento předmět je ve slevě. Původní cena je přeškrtnuta. Prodavač také zadal další možnou slevu podle toho jakou kvantitu předmětu koupíte (nazývá se cena podle kvantity).

Super Partie

Super partie jsou předměty spojené dohromady které mohou být jen takto koupené. Klikněte na "View Super Lot" knoflík a uvidíte všechny předměty které super partie obsahuje s možností koupit zadanou kvantitu super partie (obrázek níže).

Koupením kvantity 1 super partie koupíte kvantitu 1 každého předmětu v partii (zobrazeny na obrázku) takže koupíte 1 bílé okno a 1 sklo pro okno. Koupením kvantity 3 super partie koupíte 3 okna a 3 skla.