Diğer Dillerde Resmi Olmayan Yardım: Yardım Türkçe / Yardım Merkezi: İstek Listesi

İstek Listesi Nedir?

Bricklink listelerinde bulunan özel bir parçayı arıyorsanız bunu Add them to your Wanted List (istek listenize ekleyin) komutuyla kendinize özel istek listesine ekleyebilirsiniz. Bu parçalar satışa çıktıkları zaman size e-posta yoluyla bildirilecektir. Wanted List (istek listesi) bölümüne giderek listenize eklediğiniz parçalardan kaç tanesinin kaçar adet listelenmiş olduğunu görebilirsiniz.
İstek Listesi İle Alışveriş Yapmak
Store (dükkan) menüsünden (ürünleri sıralandığı sol taraftaki menü) Items on my Wanted List (istek listemdeki ürünler) düğmesine tıklayın. Böylece istek listeniz ve dükkandaki ürünler karşılaştırılacak ve bulunan sonuçlar sağ taraftaki menüde gözükecektir. Buradan sonra arzu ettiklerinizi alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Dükkandaki bütün ürünleri listelemek isterseniz All Items (bütün ürünler) düğmesine basabilirsiniz.

Sizin istek listenizde sayılar (istenen en düşük parça sayısı, en yüksek fiyat ve yorumlar) her ürünün fiyatının altında gözükecektir. Dükkandaki mevcut ürün sayısı sizin istek listenizdekinden az ise kırmızı olacaktır.

Bu özellikten yararlanabilmek için sisteme giriş yapmış olmanız gerekir. Aksi takdirde giriş kısmına yönlendirilirsiniz.