Listina Přání

Jestli hledáte určité předměty které jsou v katalogu, můžete si je přidat do vaší listiny přání (wanted list) a bude vám oznámeno e-mailem když budou k dispozici na prodej. Ve vaší listině přání můžete také vidět jestli je každá věc na vaší listině současně na prodej.

Když máte dlouhý seznam předmětů které hledáte a chcete koupit od co nejméně obchodů, můžete si je přidat do vašeho Wanted List. Stránka My Wanted Items By Shop vám ukáže obchody které mají nejvíce předmětů na vašem seznamu.

Jak Přidat Předmět do Listiny?
Existují ruzné možnosti jak přidat předmět do listiny: Můžete přidat do listiny pouze předměty které jsou definované v katalogu. Když přidáte Parts (díly) nebo Gear (výbava) tak si můžete vybrat jestli chcete být informován pouze když má předmět určitou barvu nebo bezohledně na barvu.
How do I Remove Items from my Wanted List?
Items remain on your wanted list until you remove them. In My Wanted List, you can delete individual items from your wanted list, delete all items in the categories you specify or delete all items in your additional wanted list(s).

If you no longer need an item, please do us a favor and delete it.

Minimální Kvantita a Maximální Cena
Můžete si zvolit maximální cenu kterou jste ochotni zaplatit za předmět když si přidáte předmět do vaší listiny. BrickLink vás nebude informovat e-mailem a ve vaší listině vám neukáže předmět na prodej když předmět stojí víc než cena kterou jste zadal.

Můžete si take zadat minimální kvantitu kterou předmět musí mít. Když kvantita předmětu na prodej je nižší než kvantita kterou zadáte, BrickLink vás nebude informovat e-mailem a ve vaší listině vám neukáže předmět na prodej.

Pozor: minimální kvantita by se neměla splést s kvantitou kterou hledáte. Když hledáte například 1000 kvantitu předmětu, BrickLink vás neinformuje pokud kvantita předmětu na prodej není alespoň 1000.

Moje Poznámky
U každého předmětu ve vaší listině si můžete naspat poznámku. Jen vy můžete vidět vaše poznámky.

Například si můžete zapsat jakou kvantitu daného předmětu scháníte nebo si zapsat kód projektu kde předmět potřebujete.

Omezení:

  • Limit do 128 znaků.
  • Nakupování z listiny přání v obchodě
    Klikněte na odkaz "Items on my Wanted List" v obchodě (v levé části obchodu kde jsou kategorie) a uvidíte seznam všech předmětů ve vaší listině které jsou v obchodě na prodej podle vašich kriterií. Můžete si přidat předměty rovnou do nákupního vozíku z vaší listiny. Kliknutím na "All Items" uvidíte všechny předměty na prodej které jsou na vaší listině bez vašich zadaných kriterií.

    Vaše kritéria (minimální kvantita, maximální cena a poznámky) se ukážou pod cenou předmětu u každého předmětu. Když je kvantita předmětu nižší než vaše požadovaná kvantita tak se vaše kvantita ukáže červeně.

    Toto vyžaduje aby jste byly přihlášeni v systému a když nejste, kliknutím na odkaz vám umožní se přihlásit. Potom co zadáte vaše uživatelské jméno a heslo se zobrazí předměty ve vaší listině.