Neoficiální Nápověda v Jiných Jazycích: Nápověda Česky / Centrum Nápovědy: Komunita

Dobrovolné Administrativní Pozice

Dobrovolné Administrativní Pozice

Administrativní pozice na BrickLinku jsou dobrovolné a jsou v pozicích které jsou buďto orientované na komunitu, ne v komerčních pozicích nebo alespoň ne přímo komerční a předpokládá se že jsou zábavné.

Jsou mi přidělené úkoly jako dobrovolný admin v mé pozici?

Ne adminem který po vás nevyžaduje aby jste něco udělali. Můžou vám být přidělené úkoly ostatními uživateli hlavně v diskuzním fóru a skrz formuláře na stránkách které záleží na vaší pozici.

Jsou dobrovolnicí placení za práci na stránkach?

Ne. BrickLink nevydělává tolik aby bylo možné kompenzovat všechnu snahu která je třeba a byla třeba vytvořit a udržovat tyto stránky včetně přispívání do katalogu, atd. V AFOL komunitě je tato snaha obvykle zábavná a ne nepříjemná. Jelikož je BrickLink také komerční firma, poplatky za prodávání na stránkách jsou nízké jako náhrada. Tímto způsobem komerčně a nekomerčně orientovaní uživatelé mohou koexistovat a prosperovat.

Kolik práce musím udělat jako dobrovolný admin?

Nejsou žádné podmínky že by jste museli něco udělat ale když nic neděláte dlouhou dobu, vaše administrativní pozice vám může být odebrána. Můžete udělat málo nebo hodně podle toho jak chcete a kdy chcete. V některých pozicích jako například schválení nových předmětů a inventářů do katalogu je ale třeba být aktivní každých několik dnů a tak je více uživatelů v těchto pozicích.

Jak se můžu přihlásit?

  • Translated Help Editor - Kontaktujte nás na Help Desk stránce když máte zájem překládat nápovědu do jiného jazyka. Kdyby jste chteli překládat do jazyka který ještě není v systému, budeme vám muset nejprve poslat několik frází které musí být přeloženy předtím než se může vytvořit nápověda v jiném jazyku.

  • Discussions Moderator - Community Overseer rekrutová nové moderátory

  • (Všechny Ostatní Pozice) - Napíšeme do Diskuzního Fóra v případě když bude pozice volná a uzivatelé se můžou přihlásit odpovedí na příspěvek nebo nás kontaktovat na Help Desk stránce.

Jen uživatelé kteří jsou prodavači (ne jen kupující) mohou být v administratorských pozicích.