Neoficiální Nápověda v Jiných Jazycích: Nápověda Česky / Centrum Nápovědy: Katalog Inventáře

Standard Inventářů Dílů

Standard Inventářů Dílů

Některé díly můžou obsahovat jiné díly. Díly které obsahují jiné díly se nazývají montáže (assemblies). Montáže jsou skoro vždycky prodávané jako celek.
Variabilní Barva
Protože montáž může mít několik barev, díly které tvoří montáž musí být zadané do systému s variabilní barvou aby se barva dílu v montáži mohla automaticky změnit v systému když se barva montáže změní. Některé montáže můžou obsahovat všechny díly ve variabilní barvě a některé jen 1 nebo více dílů a zbytek v zadané barvě. Následující jsou příklady:
  • Montáž se Všemi Díly ve Variabilní Barvě - Truhla - Truhla existuje alespoň v hnědé a černé barvě (horní a dolní část) takže inventář montáže truhly obsahuje oba díly ve variabilní barvě.

  • Montáž s 1 Dílem ve Variabilní Barvě a 2 Díly v Zadané Barvě - Boky a Černé Nohy - Boky jsou zadané ve variabilní barvě a obe nohy v černé barvě. Boky zdědí barvu z barvy kterou prodavač zadá. Toto umožňuje prodavači vybrat červenou barvu když prodává montáž boků a černých nohou a prodat jako jeden předmět.

Použijte barvu 0 (neaplikabilní barvu) pro díly které mají variabilní barvu.

Standard pro Specifické Kategorie
  • Minifig, Torso Assembly (montáž těla figurky) - Vždy použijte Dvojici Rukou místo dvou samostatných rukou. Jediná vyjímka je když má montáž jednu ruku v jiné barvě než druhou. V tomto případě použijte 2 předměty: jeden pro levou ruku a druhý pro pravou ruku.
    • Tělo v montáži těla by mělo mít vždy variabilní barvu (číslo 0).
    • Montáž těla s nálepkou by měla obsahovat tělo s nálepkou ve svém inventáři.
    • Stránka kde můžete přidat inventář má některé možnosti už zadané pro vaše pohodlí když přidáváte inventář montáže těla. Můžete smazat nebo změnit kteroukoliv ze zadaných možností jak uznáte za vhodné.