Co Jsou to Inventáře?

Inventáře v Katalogu jsou informace které označují které stavebnice, figurky, atd. obsahují které díly ve kterých barvách. Inventáře v Katalogu by se neměli splést s inventářem prodavače na prodej v obchodě.

Proč jsou Inventáře Užitečné:

  • Inventáře jsou užitečné prodavačům kteří kupují stavebnice pro to aby z nich prodali jednotlivé díly - proces kteremu se říká "rozdělit stavebnici". Jakmile má stavebnice inventář, prodavač může jít na Part out a Set into My Inventory (rozdělit stavebnici do inventáře) stránku, zadat číslo a kvantitu stavebnice který rozděluje společně s dalšími možnostmi a systém zobrazí seznam dílů a figurek ve stavebnici připravené na import do prodavačova inventáře. Schopnost figurek mít inventáře umožňuje prodavači vybrat jestli chce prodat celé figurky nebo jen díly z figurek.
  • Inventáře dělají vyhledávání dílů v katalogu snažší vyhledáváním stavebnice který díly obsahuje.
  • Inventáře také zesílí kompletnost katalogu - když se přidá inventář stavebnice nebo figurky tak můžete přijít na součástku která ještě není v katalogu a v tom případě jí přidat na Add Item to Catalog (přidat předmět do katalogu) stránce.