Neoficiální Nápověda v Jiných Jazycích: Nápověda Česky / Centrum Nápovědy: Listina Přání

Rozdělit Stavebnici do Listiny Přání

Rozdělit Stavebnici do Listiny Přání

Když chcete přidat díly z určité stavebnice do vašeí listiny tak můžete rozdělit stavebnici do listiny když má stavebnice inventář. Inventáře stavebnic které obsahují informace jaké díly a figurky jsou ve stavebnici umožňují zadat číslo stavebnice na Part out a Set into My Wanted List (rozdělit stavebnici do listiny) stránce a přidat díly a figurky ve stavebnici do listiny.
Jak to Funguje
Následující je vysvětlení možností u této funkce:
  • Set Number (číslo stavebnice) - Zadejte identifikační číslo stavebnice které je obvykle na krabici a manuálu.

  • Quantity of Sets (množství stavebnic) - Zadejte množství stavebnic které chcete rozdělit.

  • Whole Minifigs or Minifig Parts (celé figurky nebo díly z figurek) - Zadáním možnosti celé figurky se vám ukáže seznam dílů a celých figurek které stavebnice obsahuje. Zadáním možnosti díly z figurek se vám ukáže seznam dílů včetně dílů z figurek které stavebnice obsahuje. V případě že není k dispozici informace jaké díly figurka obsahuje, figurka se zobrazí celá a můžete jí smazat z importu.

  • Break Sets in Set (rozdělit stavebnice ve stavebnici) - Zvolením této možnosti se vám ukáže seznam všech dílů a figurek ve všech stavebnicích které stavebnice obsahuje (jestli stavebnice obsahuje celé stavebnice). Nezvolením možnosti se vám ukáže seznam stavebnic které stavebnice obsahuje.
Když už je předmět ve vaší listině tak se stane následující:
  • Když kvantita není zadána tak předmět nebude přidán do listiny
  • Když je kvantita zadána a existující předmět nemá kvantitu tak se kvantita u existujícího předmětu změní na novou kvantitu.
  • Když je kvantita zadána a existující předmět má kvantitu tak se nová kvantita přidá k existující kvantitě.
Poznámka
Informace které díly ve kterých barvách a které figurky jsou ve kterých stavebnicích musí být nejprve zadány do katalogu před tím než můžou být použity v této funkci. Zadání inventářů stavebnic je snaha celé komunity ke které také vy můžete prispět. Pro více informací jak zadat inventář navštivte Inventories (inventáře) stránku.