Neoficiální Nápověda v Jiných Jazycích: Nápověda Česky / Centrum Nápovědy: Nakupování

Hlavní, Zvýrazněné a Považované Obchody

Hlavní, Zvýrazněné a Považované Obchody

Je vždy 10 hlavních (featured) a 50 zvýraznených (highlighted) obchodů na seznamu obchodů. Toto jsou obchody které prodali nejvíce za poslední měsíc.
  • Jak to Funguje. Když se provede zúčtování 1. v měsíci, systém seřadí všechny prodavače kteří zaplatili za služby minulý měsíc od nejvyššího do nejniššího. Například seznam během Března je založen na poplatcích zaplacených v Únoru za objednávky které byly zadány v Lednu. 10 prodavačů s nejvyššími poplatky jsou hlavní a dalších 50 je zvýrazněno. Obchody jsou seřazeny na seznamu podle země a ne podle poplatků.

  • Obchody můžou být odstraněny nebo přidány do seznamu. Uzavřené, prázdné a suspendované obchody nejsou ukázány na seznamu. Když prodavač svůj obchod uzavře nebo smaže svůj inventář tak další prodavač který je seřazen pod ním dostane jeho nebo její pozici v seznamu. Podobně když prodavač s pořadím v seznamu otevře svůj obchod tak obchod který je na posledním místě ztratí pozici v seznamu. Tímto způsobem se může stát že obchod který je hlavním se stane zvýrazněným a naopak.

  • Dostanu méně objednávek když nejsem na seznamu? Pravdepodobně ne. Skoro všichni kupující hledají něco specifického a najdou zboží které chtejí koupit vyhledáváním, v katalogu nebo prostřednictvím listiny přání (wanted list).
Hlavní Obchody
Toto je 10 hlavních obchodů. Toto je nejprestižnější místo v seznamu obchodů. Je vždy 10 hlavních obchodů v seznamu. Symbol pro ně je král - vladař země.
Zvýrazněné Obchody
Toto je dalších 50 obchodů které jsou zvýrazněné. Je vždy 50 zvýrazněných obchodů v seznamu. Symbol pro ně je Admirál - kapitán lodi.
Považované Obchody
Toto jsou obchody s nejvyššími kontribucemi do katalogu záležící na oblasti kontribuce. Jen 3 hlavní obchody v každé oblasti jsou ukázány. Symbol pro ně je pracovník - symbolizuje práci udělanou která dopomáhá budovat katalog. Následující je vysvětlení oblastí za které je uznání dáno:
  1. Nejvyšší Kontributor Inventářů - Toto jsou prodavači kteří přidali nejvíce inventářů a změn v inventářích za poslední 2 týdny. 1 bod je dán za každý předmět v novém inventáři a 1 bod za každý předmět v změně. Navštivte Inventories (inventáře) a Add Inventory (přidat inventář) a Inventory Change Request (žádost změnit inventář) stránky pro více informací co inventáře jsou a jak můžete kontribuovat. Navštivte Honored Stores stránku a uvidíte všechny obchody které přidali inventáře a změny v inventářích do katalogu během posledních 2 týdnů.

  2. Nejvyšší Kontributor Obrázků - Toto jsou obchody které přidali nejvyšší počet obrázků do katalogu během posledních 2 týdnů. Navštivte Add Image (přidat obrázek) stránku pro pokyny jak můžete přidat obrázky do katalogu. Navštivte Honored Stores stránku a uvidíte všechny obchody které přidali obrázky do katalogu během posledních 2 týdnů.