Poštovné

Při zakoupení předmětu v obchodech musíte zaplatit za poštovné ledaže jinak uvedeno prodavačem. Poštovné a poplatky za dopravu záleží na každém individuálním obchodu.

Většina prodavačů má své poplatky uvedené na jejich titulní stránce obchodu - stránka která je ukázaná když vejdete do obchodu nebo kliknutím na "splash" šablonu. Můžete také kontaktovat prodavače který může ohodnotit poplatek za poštovné předtím než zadáte objednávku kliknutím na "contact store" (kontaktovat prodavače) šablonu v obchodě prodavače.

Každý obchod je provozován samostatným člověkem nebo firmou a tak musíte zaplatit zvlášť za poštovné v každém obchodě kde nakupujete. Navíc k poplatku za poštovné, některé obchody mají poplatek za dopravu a třeba i jiné poplatky. Tyto poplatky je možno vidět v podmínkach obchodu které jsou také zobrazeny předtím než zadáte objednávku.

Jestli potom co je objednávka zadaná se vám zdá že udaná cena za poštovné je příliš vysoká a nebyla vám ukázána v podmínkách obchodu před zadáním objednávky, můžete zrušit objednávku bez penále prostřednictvím Order Cancel Request (žádost zrušit objednávku).